Úvodní stránka//Prodej // Prodej bytů

Prodej novostavby bytu 3+kk, Brno - Královo Pole

4 395 000,- Kč
.
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Prodej novostavby bytu 3+kk, Brno - Královo -Pole 

Sleva - cena uvedená již po slevě .Bydlení na luxusní adrese Vám umožní  13.developerský projekt společnosti VAŠSTAV, s.r.o. " Bytový dům Kociánka - Křivého".  Bytový dům je postaven ve výjimečné a atraktivní lokalitě Sadová, která se nachází na severu Brna v městské části Královo Pole, na jižním svahu s nádherným výhledem na město Brno a jeho okolí  s množstvím zeleně. Nabízíme k prodeji novostavbu bytu o velikosti 3+kk, který se nachází v 1.NP bytového domu s výtahy. Celková výměra bytu je 90,10 m2. K bytu náleží prostorná terasa o výměře 85,75 m2 a sklepní koje v suterénu domu. Z prostorné  terasy s jižní orientací je výhled na panorama Brna. Vybavení bytů je nadstandardní s důrazem na kvalitu materiálu a provedení. Ve standardním provedení bytu je  podlahové vytápění, vlastní plynový kotel, příprava rozvodů pro klimatizaci. V rámci klientských změn v průběhu výstavby máte možnost přizpůsobit si byt dle svých představ a požadavků. K bytu je třeba dokoupit parkovací místa  - vnitřní garážové stání 12,5 m2 (350 000 Kč vč. DPH) a venkovní stání (250 000 Kč vč. DPH). Konkrétní způsob financování s Vámi projednáme individuálně.  Pomůžeme Vám vyřídit hypoteční  úvěr, případně stavební spoření.

Lokalita Sadová je jedno z posledních území v městě Brně, které svým obyvatelům nabízí klidné a čisté bydlení  s množstvím zeleně a přírodou s výbornou dostupností do centra města . Díky tomu je  velmi atraktivní  a žádanou pro náročné klienty, kteří ocení tyto přednosti. S ohledem na polohu  je zajištěna veškerá občanská vybavenost , možnost sportovního a kulturního vyžití . Dopravní spojení IDS je v bezprostřední blízkosti domu.   

Popis ve zkratce

Ulice Křivého
Město Brno - Královo Pole
Plocha 90,10 m2
Podlaží 1.NP.
Zařízeno Ne
Stav ve výstavbě
Typ budovy cihla
Volné od dokončení 6/2016
Poplatky -
Kauce -
Dispozice 3+kk
PENB -

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Vzkaz/dotaz *
Security text:
Please type security code (as in picture shown)

Makléř

Jméno:

Aleš Fanta

Telefon:

+420 608 888 258

E-mail:

fanta@vasstav.cz
 

Další nabídky v okolí

.
Pronájem bytu1+1, Netušilova, Brno- Husovice 9 000,- Kč/měsíc
.
Prodej nízkoenergetického rodinného domu 5+kk s garáží, Lelekovice 10 944 953,- Kč
 
Zpět na výpis

Vašstav Reality

je ryze česká realitní kancelář, která kompletně zajišťuje prodeje a pronájmy bytů, domů, pozemků, komerčních a rekreačních objektů v Brně a okolí. Díky dlouholetým zkušenostem a praxi na realitním trhu poskytujeme profesionální služby na vysoké úrovni...

Více informací naleznete zde

Hotel Iris

Hotel Iris

Vašstav

Vašstav s.r.o.